Фільм Мені не до смаку (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Клеман — молодий чоловік, що проживає в Парижі. Філософ і письменник, не тільки за професією, але і за покликанням, він обожнює мудрі книги, ранкову каву та інтелектуальні ігри. Тому, коли Клемана несподівано відправляють викладати в невелике містечко Аррас, де розвиток давно зупинило свій шлях, чоловік швидко починає гаснути. Дивлячись на людей, які ні до чого не прагнуть і живуть від кухля пива до пляшки горілки, Клеман розуміє, що незабаром сам ризикує стати такою людиною. Від депресії і вічних посиденьок вдома на самоті, його рятує місцева красуня Дженніфер.

Вона — звичайна перукарка, яка працює в неймовірно маленькому салоні свого повітового містечка. Не читаючи ніколи розумних книг і не знаючи, хто такий Кант, дівчина змогла привернути увагу Клемана своєю яскравою зовнішністю і життєрадісністю. Любителька караоке стає гідною розвагою для викладача, якому вона явно не підходить. Але, всі недоліки в спілкуванні, пара спокійно скрашує пристрастю, яка виникла між ними з перших же хвилин знайомства.

Ідилія триває до тих пір, поки Дженніфер, заради виключення зазирнувши в книжковий магазин, несподівано виявляє там книгу свого нового коханого, в якій він розповідає про неї. Фільм Мені не до смаку (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Люка Бельво
В ролях: Емілі Декьенн, Лоїк Корбери, Сандра Нкаке, Charlotte Talpaert, Анн Косенс, Даніела Бисконти, Дідьє Сандр, Мартін Шевальє, Florian Thiriet, Аннеліз Ем


загрузка...