Жаку майже 50, він не визначився, чого хоче від життя. Головний герой в зрілі роки не має нічого за плечима. Чоловік не знайшов свого амплуа, за допомогою якого можна було б розбагатіти-стати впевненим мільйонером, який знає, що станеться завтра. Жак знаходиться в постійних пошуках — останнім часом вони починають дратувати. Він не визначився, який бізнес відкрити йому буде по кайфу. Бізнесу необхідний стартовий капітал, але у Жака його немає. На чоловікові зараз є тільки білий халат і тапочки, в яких він з легкістю може розгулювати по вулиці, нікого не соромлячись.

На шляху у Жака зустрічаються досить багато людей, які його постійно хочуть присоромити, але на чоловіка це абсолютно не діє такий метод впливу. Головний герой в свої зрілі роки живе з батьками, яким набридло утримувати сина. Їхні надії на успіх постарілого чада згасли. Предки вирішили вигнати Жака, який змушений був відправитися до сестри, яка проживає в передмісті. Фільм Мені по кайфу (2018) дивитися в хорошій якості.

На новому місці головний герой вирішив зайнятися естетичної медициною, запевняючи всіх, що його послуги допоможуть виправитися в кращу сторону до невпізнання. Незабаром до головного героя струмком стікаються клієнти, вони жадають отримати якісні послуги.

Режисер: Бенуа Делепін, Гюстав Керверн
Актори: Жан Дюжарден, Іоланда Моро, Джо Даан, Жан-Бенуа Півдні, Яна Біттнерова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress