Фільм Менше нуля (1987) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після навчання в престижному коледжі розташованому на східному узбережжі, додому повертається Клей Істон. Це відбувається напередодні Різдва. У рідному Лос-Анджелесі хлопець хоче відновити стосунки зі старими друзями. Колишня подруга Блер тепер спить з його шкільним приятелем Джуліаном Уеллсом. Останній практично став ізгоєм. Джуліан вже давно підсів на наркотики, що опустило його на на саме соціальне дно. Хлопця навіть вигнали з Отчого Дому, коли він попався на дрібному крадіжці.

Як розказано в кінокартині «Менше нуля», Уеллс заборгував 50 доларів ще одному колишньому однокласнику Ріпу, який тепер є дилером наркотичного зілля. Джуліан намагається попросити грошей у свого батька Бенджаміна, але той відмовляється. Клей теж нічим допомогти не може. Ріп вимагає, щоб Блер зайнялася проституцією, в рахунок погашення боргу. Джуліан хоче назавжди звільнитися від наркотичної залежності. Фільм Менше нуля (1987) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Підлий Рип не бажає допустити цього. Він знову постачає Веллса наркотиками. З-за цього Клей вступає у відкритий конфлікт з Рипом. Джуліан і Блер тікають з міста, але молодий чоловік уже невиліковно хворий.

Режисер: Марек Каневська
В ролях: Ендрю Маккарті, Джеймі Герц, Роберт Дауні мл., Джеймс Спэйдер, Тоні Білл, Ніколас Прайор, Донна Мітчел, Майкл Боуен, Сара Бакстон, Лизэнн Фальк


загрузка...