загрузка...


Білл — дуже сильно любить свою дружину Шеїн, але його занадто обтяжує бідність і злидні. Він вважає, що кохана жінка не повинна в чомусь потребу, а він не в силах забезпечити її в належній мірі. Чоловік, починає грати в казино. Його мрія, зірвати великий куш і розбагатіти. Але поки все йде з точністю, та навпаки. Гравець більше програє, ніж може собі дозволити і поступово опускається все нижче і нижче. В один із звичайних і невдалих вечорів, коли він все продув і доводитися грати на останню п’ятірку, відбувається незвичайна подія, він стає свідком пограбування.

За іронією долі, злочинець намагається викрасти машину Білла. Зав’язується бійка, в ході якої, невдаха гравець вбиває грабіжника. У його руки потрапляє цілий статок, сто тисяч доларів! Все псує, та обставина, що ними неможливо скористатися та, як вони вкладені в ігрові фішки, а їх, як відомо в магазинах не приймають. Розлучатися з трофеєм, абсолютно не охота і тепер уже, співучасник злочину, звертається за допомогою до Рою — братові своєї дружини.

У хлопця, здається є деякі кримінальні зв’язки. Як відомо, гроші, отримані нечесним шляхом, щастя не приносять. Історія, переповнена ризиком і небезпекою, тільки починається. Фільм Мертва куля (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дж. Ерік Різ
В ролях: Джон Т. Вудс, Андреа Сікстос, Хосе Росете, Рей Трікітт, Пітер Мендоса, Куето Йеска, Емануель Боррего, Тревіс Лі Еллер, Джонатан Румі, Jon Paul Raniola

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress