загрузка...


Злі язики говорять про Мікі Такаріші різні гидоти, що ганьблять її дівочу честь і моральний вигляд. Дівчина не звертає уваги на дозвільні пересуди, гострі зауваження і заздрісні плітки. Нехай заздрять, а Міки минула двадцятирічний рубіж, перетворилася в красиву, ефектну, спокусливу особу, яка попалася на очі представницькому молодій людині, і той одразу ж поспішив покликати на побачення симпатичну незнайомку. Півдня Саїто виходець з впливового політичного клану, перед яким розкинулася блискуча кар’єра. До того ж хлопець надзвичайно ввічливий, красномовний, уважний – справжній принц, про який мріє кожна дівчина.

20-річна красуня віддала любові без залишку, проте щастя виявилося недовгим. Любовний запал згас, юнак втамував свій сексуальний апетит і розтоптав усі світлі, прекрасні і чисті почуття, на які була здатна мстива дівиця. Тепер в її душі горить полум’я люті і спрага відплати. І мстива дамочка вибирає такий нетривіальний і нестандартний спосіб відплати, який тільки можна придумати – вона вирішила перемогти зрадницького кривдника і всю його мерзопакостную сімейку на їх полі. Фільм Месниця (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Міс Такариши йде в політику, збирається стати міністром корейського уряду і довести клану Саїто, що їх політична пісенька проспівана і скоро в суспільстві відбудуться великі зміни…

Режисер: Коїтіро Міки
В ролях: Мирэи Киритани, Фумика Баба, Се Киехара, Аімі Сацукава, Сін’я Овада, Юкі Саіто

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress