Акі Орія — дівчина з провінційної глибинки, завжди мріяла стати актрисою. Прекрасно розуміючи, що вдома у неї не буде ніяких перспектив, а батьки ніколи не відпустять, Аки Орія тікає з дому, попрямувавши прямо в Токіо. Велике місто зустрічає її не надто радісно, і дівчина далеко не в першу мить знаходить роботу. Зайшовши одного разу в кафе, вона знайомиться з молодою людиною на ім’я Kaito. Він фотограф, і саме він допомагає Аки відшукати роботу. Поспівчувавши дівчині, він пропонує їй роботу в цирку, де вона зможе і жити, при бажанні. Акі погоджується стати помічницею ілюзіоніста, в надії після пробитися на велику сцену.

Десять років йде у дівчини на те, щоб просунутися в цій сфері. Обставини далеко не завжди допомагали Акі, але вона наполегливо йшла до своєї мети. Через роки, вона нарешті отримує свою головну і помітну роль. Постановка неймовірно модного і відомого режисера, вона — в ролі Офелії. Здається, вперше за весь час Орія повинна бути щаслива. Фільм Межа сплячої красуні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але дівчину не залишають думки про фотографа, який тоді їй так сильно допоміг. Побачивши його всього лише один раз, дівчина перейнялася до нього симпатією, яку продовжувала зберігати в своєму серці всі ці роки.

Режисер: Кен Ниномия
Актори: Юкі Сакурай, Іссей Такахасі, Ніїно Фурухата, Дзюнко Абе, Асума, Тіакі Кавамо, Томокі Кімура, Масая Мімура, Сінносуке Міцусіма, Ре Наріта

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress