загрузка...


У центрі історії, показаної авторами фільму «Ми і вони» 2017, знаходиться Денні, виходець з простого робочого класу. Все своє життя він бореться за своє виживання і змушений миритися з важким становищем. Денні чесно уколює і намагається поліпшити своє життя, але у нього нічого не виходить. І він розуміє, що в цьому немає його провини. Денні з сумом усвідомлює, що представники робочого класу змушені нести важку ношу до кінця своїх днів. Одного разу головному герою набридає миритися з таким станом речей.

Ситуація підігрівається втратою роботи, яка забезпечувала його і близьких йому людей. Перебуваючи у нестямі від злості, він стикається з грубим ставленням з боку людей, на яких він колись працював. Денні вирішує помститися. Він збирається протистояти Конраду, члену сучасної привілейованої еліти. Денні хоче дати йому урок, який він ніколи не забуде. Фільм Ми і вони (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Цим він збирається показати впливовим людям країни, що рано чи пізно на них знайдеться управа, якщо вони будуть продовжувати ставитися до робітників як до непотрібних речей. Денні впевнений, що зможе залякати еліту, а його вчинок стане початком соціальних змін.

Режисер: Joe Martin
В ролях: Джек Рот, Софі Колкухоун, Тім Бентинк, Керолін Бекхаус, Ендрю Тірнан, Деніел Кендрік, Пол Вествуд, Луїс Демпсі, Деніел Іган, Лаура Матасса

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress