Фільм «Ми купили зоопарк» (We Bought a Zoo) є екранізацією однойменних мемуарів, в яких описав свою власну життя Бенджамін Мі. У фільмі розповідається про сімейний чоловіка, який тяжко страждає після смерті від раку його улюбленої дружини. Смерть жінки важко переживають все: і її чоловік, і діти. Щоб змінити обстановку і відволікти від сумних думок себе і дітей, він з родиною вирішує переїхати в яке-небудь зовсім інше місце. Після довгих і кропітких пошуків нового будинку сімейство нарешті набуває цілком симпатичний будинок.

Але є одна обставина: до будинку в обов’язковому порядку додається застарілих і майже зруйнований зоопарк, в якому містяться майже дві сотні різних звірів. Тому несподівано для себе Бенджамін стає власником зоопарку. Велика частина тварин знаходяться в дуже жалюгідному стані. Але герой і його діти не втрачають надії: адже це нове пригода в їхньому житті. Тепер їх дні переповнені доглядом за тваринами і лікуванням хворих звірів. Фільм Ми купили зоопарк (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони вирішили допомогти тваринам і самим собі: відновити зоопарк і підготувати його до відкриття. Може, саме це і потрібно було героям, щоб зібрати воєдино зруйнований смертю дружини і матері світ?

Режисер: Кемерон Кроу
В ролях: Метт Деймон, Скарлетт Йоханссон, Томас Хейден Черч, Колін Форд, Меггі Елізабет Джонс, Енгус МакФадьен, Ель Фаннінг, Патрік Фьюджит, Джон Майкл Хіггінс, Карла Галло

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress