загрузка...


Фільм «Ми – одна команда» заснований на реальних подіях, які сталися в далекому 1970 році, в дуже маленькому містечку під назвою Хантінгтон. Місто пережило величезну трагедію, що сталася авіакатастрофа, в розбитому літаку була краща футбольна команда, в якій було 75 чоловік, там були тренера і самі спортсмени. Джек Ленджиел ще недавно вчився в університеті, а тепер перед ним нелегке завдання, йому потрібно буде створити нову команду. Вона повинна бути краща за попередню. А ще Джей повинен переконати Дональда Дедмона, не згортати програму з підготовки футболістів в університеті Маршалла.

Завдяки наполегливості та старанням Джейка знаходяться талановиті гравці, і команда стає зіграною. За короткий проміжок часу хлопці стають однією сім’єю на чолі з Джеком Ленджиелом. Домігшись поваги хлопців, згуртувавши їх навколо однієї мети – перемоги, Джек створює неймовірну команду, яка гідна найбільших перемог.

Тепер залишається тільки вийти на поле і зіграти – але суперник виявиться непростим, у нього теж є свої козирі. Фільм Ми – одна команда (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Макджі
В ролях: Меттью Макконахі, Меттью Фокс, Ентоні Макі, Девід Стретейрн, Іен МакШейн, Кейт Мара, Дженьюері Джонс, Кімберлі Вільямс-Пэйсли, Арлен Эскарпета, Брайан Джераті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress