У школі Провіденс розгорівся скандал, в який були втягнуті два хлопчики-підлітка на ім’я Толу Бажулайе і Чіді Егвуонву. Вся справа в тому, що за сюжетом «Ми тут більше не живемо» ці дві молоді людини були помічені в гомосексуальному зв’язку. Тепер проблеми будуть не тільки у хлопців, а й у їхніх батьків. Мати Толу, Ніка Бажулайє є активним правозахисником, яка перебуває в шкільній раді. Вона прекрасно віддає собі звіт, що нетрадиційна сексуальна орієнтація її сина відіб’ється не тільки на хлопчику, але і на її становищі в суспільстві. Місцем розвитку подій стала на перший погляд звичайна школа Провіденс.

Кожен день тут проходив досить нудно і буденно, тому і ніщо не віщувало насувається жахливої бурі. Незабаром можна було побачити виникнення жахливого скандалу, який розгорається навколо двох хлопців-гомосексуалістів, а також їхніх родичів. Фільм Ми тут більше не живемо (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Найближчим часом доведеться набратися терпіння і сили, адже подолати таку непросту життєву ситуацію буде надзвичайно складно і нікому не відомо, чи зможуть герої впоратися з настільки непередбачуваними подіями, одночасно зачепили інтереси кожного громадянина.

Режисер: Tope Oshin
В ролях: Omotunde Adebowale David, Осас Игодаро, Temidayo Akinboro, Abiodun Aleja, Funlola Aofiyebi, Kunle Dada, Funmi Eko, Chris Iheuwa, Katherine Obiang, Francis Sule

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress