Фільм Ми вмираємо молодими (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі цієї картини опиняються двоє братів. Чотирнадцятирічний Лукас незважаючи на свій молодий вік вже є злочинцем в одній з банд американської столиці. Цей хлопчисько вже знає темну сторону життя. Можливо, коли він вставав на слизьку доріжку, то не зовсім розумів куди вплутується. Але проходить деякий час, і тепер Лукас шкодує про своє неправильне рішення. Але життя неможливо повернути назад, ще не придумали машину часу, яка змогла б перенести людину в минуле, і зробити так, щоб він зміг все змінити. Кожна людина відповідальна за своє життя, і розпоряджається їй як хоче.

Єдине що розуміє Лукас, що ні за що не побажає своєму братику таке життя як веде сам. Головний герой дуже часто задається питаннями, на яких на жаль, у нього просто немає відповідей. Підліток заплутався і не знає, як вибратися з тієї ями, яку він сам для себе вирив. 14-ти річний пацан хоче поміняти своє життя. Такий шанс видається в той момент, коли в район де живуть брати, переїжджає герой афганської кампанії.

Головний герой бачить перед собою правильний приклад, і можливо тепер він назавжди вирішить покінчити з колишнім життям. Фільм Ми вмираємо молодими (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лайор Геллер
Актори: Гарі Бідл, Керрі Беннетт, Niccolò Besio, Jim Caesar, Robyn Cara, Девід Кастанеда, Оуен Девіс, Урієль Еміль, Лаура Гиош, Miguel Harichi


загрузка...