Є одна молода пара героїв, що страждає від власного життя. На щастя, їх страждання це проблема, що полягає в повсякденному нудьгу їх сірих днів. Вони досить енергійні люди, а з цієї причини, постійно шукають різних випробувань на свою голову. Постійні поїздки в різні і незнайомі місця, це норма для героїв. Через неробства, вони вирішили зробити чергову подорож, в віддалену від цивілізації груш. Звичайно ж, вони шукали місць цікавіше і бажано таємничий, що зберігають за собою, таємницю.

І судячи з усього, вони напали на слід подібного місця, що і стане їх головною проблемою. У своєму минулому, героїв можна було назвати скептиками, що вірили лише в те, що можна довести і зрозуміти. Сліпа віра в паранормальні явища і інші світи, була для них дурістю. Але судячи з усього, доля вирішила виправити цю помилку і показати героями світ, куди більший, ніж бачать очі. Ось тільки подарунок цей, виявиться далеко неприємним. Молоді люди шукали пригод, але до власного нещастя, на шляху цьому вони знайдуть тільки проблем.

І тепер, їхнє життя дійсно набуло сенсу, дуже простий і зрозумілий, а полягає він у виживанні. Попереду ще багато проблем і судячи з усього, доведеться подолати їх все. Фільм Ми забули навіть те, чого не знали (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Томас Вудроу
В ролях: Даг Джонс, Луїса Краузе, Аарон Стенфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress