загрузка...


Безхмарне дитинство та роки ранньої юності Гамільтона пройшли в невеликому місті, який він залишив після завершення шкільного навчання, щоб побудувати успішне майбутнє в більш перспективному місці. Багато минуло часу, хлопець у батьківський дім повертається, де його зустріч чекає з давно забутим минулим. В рідному місті, покинутому кілька років тому, він зустрічається зі шкільним товаришем Такером. Колись вони нерозлучними були друзями, проводили разом вільні від навчання годинник, брали участь в різних дитячих забавах і нешкідливих витівках, назавжди закарбувалися в спогадах.

Після багаторічної розлуки у кожного накопичилася неймовірна кількість новин, великі зміни відбулися в житті, певний з’явився життєвий досвід. Друзям хочеться поділитися роздумами на хвилюючі обох теми, розповісти про багатьох подій, що сталися в долі. Відверта розмова стає дуже довгою бесідою, в якій хлопці діляться любовними переживаннями і сумнівами щодо правильності деяких вчинків.

Очевидним стає, що всупереч довгому відсутності близького спілкування, дитяча дружба не ослабла, вона лише трохи видозмінилася, не піддавшись часу. Фільм Мій друг Такер (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Clarence Williams IV
В ролях: Avery Anthony, Мітчелл Едвардс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress