Фільм Мій друг Зигмунд Фрейд (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода людина в період відвідування Австрії зустрічає чарівну незнайомку, що відповідає всім його уявленням про жіночому ідеалі. Вона була реальним втіленням давніх мрій про справжню, піднесену любов. Несподівана зустріч з ідеалом є дуже рідкісним явищем, тому не можна упускати щасливу можливість завести романтичні взаємини. Спочатку потрібно домогтися взаємної симпатії, залучаючи ненав’язливо увагу предмета зітхання до власної персони. Охоплений пристрасним бажанням завоювати прихильність красуні, юнак продумує план дій.

Численні, безрезультатні спроби домогтися бажаного результату показують, що поставлена задача виявилася значно важче, ніж передбачалося спочатку. Доводиться звернутися за професійною підтримкою до геніального знавця тонкощів побудови міжлюдських взаємин. Таким помічником для юнака стає Зигмунд Фрейд – неперевершений фахівець у сфері вивчення людських характерів. Фільм Мій друг Зигмунд Фрейд (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Загальновизнаний геній став засновником психоаналізу, об’єднавши в один напрямок досягнення кількох наук. Його ідеї вважалися новаторськими, сумнівними, але дуже вражаючими.

Режисер: Ніколаус Лейтнер
В ролях: Емма Дрогунова, Давид Альтман, Бруно Ганц, Міхаель Фіц, Йоханнес Кріш, Крістоф Биттенауэр, Реджина Фрітш, Симон Морзе, Кароліна Ейхгорн, Герті Драссль


загрузка...