Фільм Мій індійський друг (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі показується життя нікого Дієго. Цей хлопець має дві сторони характеру. Перша це та, що допомогла йому досягти успіху в кар’єрі, адже для цього потрібно володіти цілеспрямованістю, стійкістю та силою волі. Дієго за невелику кількість часу зміг стати відомим режисером. Його картини просто підкорили серця глядачів. Друга сторона не така райдужна… Він просто огидний у спілкуванні, люди намагаються його уникати, щоб зайвий раз не вислухати, щось образливе у свою або чужу сторону. Останнім часом у нього абсолютно все валиться з рук. На роботі завал, в особистому житті аналогічно.

Від цього він стає ще більш дратівливою і зовсім погано ставитися до навколишнього світу. Його колеги не знають як себе вести поряд з ним, багато хто просто йдуть в істериці зі знімального майданчика. Все це відбувається після того, як він дізнається про страшний діагноз. Його хвороба, за словами лікаря, не дасть йому прожити довге життя і зовсім скоро доведеться з Дієго прощатися. Пролежавши багато часу на операційних столах, він вижив. Фільм Мій індійський друг (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але ось тепер настає інша проблема. Все, що він робив у звичній для нього життя, тепер йому не підвладне цього доведеться вчитися з нуля. Самі дрібні операції – величезна складність. Чи вдасться Дієго адаптуватися в новому світі?

Режисер: Ектор Бабенко
В ролях: Віллем Дефо, Марія Фернанда Кандіду, Рейнальдо Джанеккини, Селтон Крейді, Барбара Пас, Гільєрме Вебер, Ден Стулбах, Gilda Nomacce, Туна Двек, Таня Каліл


загрузка...