загрузка...


Люди звикли створювати внутрішні світи, ховатися від реальності і самобутності. Такий процес можна назвати релаксаційним, який допомагає врятуватися в екстремальні хвилини. Приєднуйтесь до кіногероїв, дізнайтеся про те, в які вони потраплять ситуації у фільмі під назвою «Мій найкращий друг». Створені картинки внутрішнього світу іноді змінюються, ламаються під тиском реальності. Маленькі діти далекі від сьогодення, тому найчастіше мріють, літають в мріях. Підліток вже менш схильний до такого процесу, але все ж знаходиться в якомусь світі більше ніж дорослий. У центрі опиняється юнак Лоренцо.

Патагонія є його місцем проживання. Сприймати нове для нього проблематично. Він звикав до чогось одного, схвалював провінційну метушню. Книги допомагали хлопчикові будувати свої хороми, створювати цілі. З боку його явно можна віднести до скромних, невеселим підліткам. Батьки мали можливість народити йому братика, за яким тепер старшому синові доводиться наглядати час від часу. Кайото, будучи другом батька, потрапляє до них в будинок. Бачачи справжнього героя, Лоренцо відчутно змінюється. Кайото був інтриганом і бунтарем, не боявся висловити думку, безпосередньо йшов проти правил, що сильно здивувало домосіда.

Тепер одиночці захотілося вирватися назовні, відчути все по повній і насолодитися кожною хвилиною. Новий гість стає кращим другом, подібний зв’язок абсолютно не подобається дорослим. Фільм Мій найкращий друг (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мартін Деус
Актори: Анджело Муті Спінетта, Лаутаро Родрігес, Маріана Ангілері, Бенісіо Муті Спінетта, Гільєрмо пфенінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress