Зміни неминучі в житті кожної людини. Тільки частина людей здатна легко їх сприймати і пристосовуватися до нових умов, а інші бояться покинути свою зону комфорту. В житті Райлі нещодавно відбулися деякі події, що змусили її перейти в іншу школу. Для дівчини це стало великим стресом, оскільки їй довелося розлучитися зі звичним оточенням, друзями і звикати до іншого колективу. Вона дуже хвилювалася, що в класі буде почувати себе дуже самотньою. Не полегшувало ситуацію, а, навпаки, посилювало те, що її тато саме в цій школі викладає англійську. Райлі була щаслива, коли зустріла споріднену душу в особі однокласниці Кайлы.

Вони здружилися, ділилися секретами, пліткували, ходили один до одного в гості. Але в якийсь момент у Райлі виникла підозра, ніби подруга цікавиться не нею самою, а шукає привід, щоб побачитися з її батьком. Дівчина була шокована цією здогадкою і не схвалює поведінку Кайлы, але все продовжує робити вигляд, що їй нічого невідомо.

У неї є план, як віднадити закоханого підлітка від свого батька. Але здійснити його непросто, оскільки доводиться мати справу в дуже спритною і напористою суперницею. Фільм Мій учитель — моє марення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даміан ромеі
Актори: Люсі Локен, Лаура Білгері, Рости Джойнер, Олександрія ДеБеррі, Дакота Брутон, Тереза Кук, Вин Морреале мл., Шелбі Алісеа, Тайлер Джозеф Кемпбелл, Лестонія Діас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress