Фільм Мікроб і Бензин (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зважаючи на своїй загальній непривабливості, відсутності багатеньких батьків і відмінних спортивних навичок, ще у молодшій школі два лепших приятеля отримали образливі прізвиська «Мікроб і Бензин». Будучи улюбленою мішенню для місцевих хуліганів всіх мастей від мала до велика, вони неодноразово отримували від них незаслужену і спонтанну прочухана, будучи предметом загальних насмішок. Чи варто говорити що ні друзів, ні визнання у дівчаток хлопці не знали.

Більш того, навіть батьки та шкільні педагоги відзначали певні дивацтва у Мікроба і Бензину, не бажаючи навіть вникати в їхні дивні фантазії і божевільні витівки, вважаючи за краще просто покарати або поставити кол. В підсумку, Мікроб і Бензин зросли розлюченими всіх, згуртованими навколо загального життєвого шляху хлопцями. Але це зовсім не стало приводом опустити руки і перестати мріяти. Так, навряд це стало можливим, хлопці зібрали будиночок на колесах з підручних засобів, і вирішили відправитися в подорож по всій Франції.

Адже всі повинні побачити, що шкільні друзі не просто диваки і лузери, а парочка авантюристів, яких ще не бачив світ… Фільм Мікроб і Бензин (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мішель Гондрі
В ролях: Эндж Д Аржент, Теофіль Баку, Diane Besnier, Одрі Тоту, Vincent Lamoureux, Agathe Peigney, Douglas Brosset, Charles Raymond, Ferdinand Roux-Balme, Marc Delarue


загрузка...