Є двоє людей, що звуться Майклом і Джоан. Вони одружені і живуть щасливим шлюбом багато років. Без сумнівів, почуття їх щирі і в цьому сумніватися не варто. Адже не проходить і дня, що б вони не були поруч зі своєю половинкою. Кожен ясно вірить в любов, кожен бажає жити цією сім’єю протягом багатьох майбутніх років. Вони і не підозрюють того, що їх доля може змінити в дуже складному напрямку. Одного разу, Майку пропонують вигідну відрядження буквально на один день. Звичайно ж, відмовлятися сенсу немає і він піде на цей шлях, що обіцяє великий кар’єрний крок.

Разом з ним, відправиться і молода колега Лора, що є надзвичайно привабливою дівчиною. У той же час, в рідному Нью-Йорку залишається Джоанна, яка зустрічає на вулиці свого старого друга і хлопця Алекса. Звичайно ж, ці зустрічі героїв, починаються без усяких натяків на труднощі спілкування. Вони ведуть не більш ніж, просту розмову, згадуючи минуло й обговорюючи справи. Тільки ось це лише початок, адже далі, люди мимоволі починають зближуватися, відчуваючи співрозмовника щось нове і дуже близьке.

Кожен бажає продовжити таке почуття, але це йде всупереч сімейним відносинам. Саме цей момент, стане великим випробуванням, що може покласти всьому край. Фільм Минулої ночі в Нью-Йорку 2009 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мессі Таджедин
В ролях: Кіра Найтлі, Сем Уортінгтон, Гійом Кане, Єва Мендес, Гріффін Данн, Енсон Маунт, Деніел Ерік Голд, Скотт Эдсит, Стефані Романів, Стефен Мэйлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress