Посеред похмурих нетрів корейської столиці знайдено тіло мертвої жінки. Детектив, який знайшов труп, далі відвідує свою подругу, щоб та впізнала тіло. Здається, це мати Паек, за життя страждала психічним розладом і спалахами лютого гніву. Божевільна мати-одиначка перетворила існування дочки в тотальний жах. Дівчинка виросла шибеником і важким підлітком, з юних років познайомившись з правоохоронною судовою системою, пройшовши всі щаблі молодого злочинця, а з досягненням повноліття потрапивши в дорослу в’язницю за вбивство мажора, який намагався її згвалтувати.

Зараз Паек вийшла на свободу, працює в автомийці і в масажному салоні, а сьогодні йде впізнавати мертву матір. Дивлячись на труп, жінка згадує жахи, які пережила в дитинстві. Вони залишили глибокий слід на її психіці, завдали жорстоку травму, від якої екс-ув’язнена не оговталася донині. Її називають міс, тому що вона міцно для себе вирішила, що ніколи не стане мадам, чи то пак дружиною і матір’ю, минувши всі кола пекла в будинку матері-деспота. Фільм Міс Век (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На пропозиції про заміжжя, які надходять від коханця, того самого детектива, дівчина відповідає категоричною відмовою, тому що боїться перетворитися на домогосподарку і завести власних дітей, до виховання яких вона непридатна.

Режисер: Лі Джі-вон
Актори: Хан Джі-мін, Кім щі-а, Лі Хі-джун, Квон Со-хен, Лі Джу-ен, Пек Су-джан, Чан Ен-нам

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress