У центрі цієї історії стоїть одна сімейна пара і їх улюблений маленький містечко, загублене на теренах Італії. Місце це, неймовірно красиво по безлічі причин, таких як сама природа, так і чистота містечка. У цьому місці панує мир і люди навколо, знають кожного свого сусіда по іменах. Тут немає місця інтриг і обману, адже так само немає і секретів між людьми. Прекрасне місце для життя і саме вона можливо скоро урветься. Розанна, серйозно захворіла і відчуває себе дуже погано. Десь в думках, вона вже встигла попрощатися з життям, от тільки смерть все ніяк не проходить.

Тиждень за тижнем спливає, а вона жива і мабуть не збирається вмирати. Незважаючи на це, вона попросила свого чоловіка про одну послугу. Якщо жінка все ж помре, то поховають її на місцевому кладовищі. Це доглянуте містечко, а з-за хорошого життя, поповнюється воно рідко. Вже століттями, кладовище служить даному місту і скоро підійде кінець його праць. На цвинтарі залишилося всього три місця. Фільм Місце на кладовищі (1997) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для Марчелло це велика проблема, адже він обіцяв своїй дружині і порушити цього слова не може. Заради неї він готовий стежити за всім містом, щоб люди не гинули по випадковості, зменшуючи його шанси на виконання мрії дружини.

Режисер: Пол Вейланд
В ролях: Жан Рено, Мерседес Руела, Поллі Уокер, Фей Ріплі, Марк Франкель, Тревор Пікок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress