загрузка...


Мішок без дна 2018 в HD якості, а так само дізнатися докладну інформацію. Історія, показана у фільмі, бере свій початок в середині дев’ятнадцятого століття в Росії. Одна з фрейлін при імператорському дворі любить розповідати захоплюючі, а часом і страшні розповіді з минулого. Імператор Олександр Другий обожнює слухати захоплюючі історії жінки. Дивіться онлайн повний фільм, щоб своїми очима побачити історію, яку одного разу фрейліна розповідає Імператору, яка сталася в 13 столітті на території Русі.

Молодий Царевич був убитий в лісі при загадкових обставинах. Неясно, що могло стати причиною його смерті в абсолютно безлюдному і завжди спокійному місці, де неодноразово бував він і його супутники. Кілька наближених до царської родини воїнів, мають намір з’ясувати, що могло трапитися в той фатальний день в лісовій гущавині. Вони починають опитувати всіх, хто міг бути поруч або бачив загиблого в останні години його смерті. Уже на цій стадії починаються значні розбіжності в показаннях свідків. Здається що, в той день саме час змінило свій звичний хід і підкинуло величезну загадку для всіх.

Чим більше інформації відкривається, тим сильніше стає відчуття, що без неабиякої частки містики тут не обійшлося. На цьому трагедії не закінчуються і незабаром знову відбуваються незрозумілі логічно явища. Фільм Мішок без дна (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рустам Хамдамов
У ролях: Євген Ткачук, Андрій Кузічев, Кирило Плетньов, Олена Морозова, Сергій Колтаков, Анна Михалкова, Світлана Немоляєва

загрузка...