загрузка...


«Мисливці на гангстерів» — кримінальний, гостросюжетний фільм, заснований на реальних подіях. Дії картини відбуваються в Лос-Анджелесі в самому кримінальному періоді історії Америки. У 1949 році, жорстокий бос мафії Міккі Коен тримає весь місто під своїм контролем, заробляючи великі гроші від проституції, торгівлі зброєю і наркотиками. Продажність політиків і чиновником поліцейського департаменту дозволяють ватажкові банди відчувати свою безкарність і заробляти свої «брудні» гроші навіть не ховаючись від закону і правосуддя. Не тільки прості жителі, а й доблесні служителі порядку бояться виступити проти бандитизму.

Всі, крім невеликої групи співробітників поліції, що об’єдналися заради того, щоб хоч якось протистояти злочинності та беззаконня, що панує на вулицях міста. До складу так званого гангстерського взводу увійшли тільки кращі з кращих, самі перевірені і найчесніші борці за правопорядок. Але не тільки зі злочинцями належить битися таємницею поліцейській команді. Фільм Мисливці на гангстерів (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Продажність і корупція досягла воістину грандіозних висот і вже невідомо, чи можна вірити навіть колегам з поліцейського управління. Однак, може Феміда і сліпа, але рука закону міцна і нещадна.

Режисер: Рубен Фляйшер
Актори: Джош Бролін, Райан Гослінг, Шон Пенн, Емма Стоун, Нік Нолті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress