загрузка...


Є одна людина, самий звичайний і ні чим не відрізняється від оточуючих. Він частина тієї буденності, яка звична всім. Таких людей повно на вулицях і у всіх їх, своя історія життя. Шлях цієї людини, виявився одним з найнеприємніших, важких і жахливих. Він сам по собі, людина хороша і більше того, відповідальний батько сімейства і люблячий чоловік. Саме в його родині, полягатиме швидка проблема, яка змінить весь його світ. Одного разу, станеться нещастя у вигляді неприємної, страхітливої і неможливої випадковості. Перед чоловіком постане вибір, де на обох чашах Терезів, буде життя людей.

З одного боку, буде життя його власної дитини, а з іншого боку, будуть сотні життів людей з поїзда. Він відповідальний за них, через свою роботу машиніста. Він може зробити один вибір з двох і по якій би доріжці не пішла ця людина, він врятує і в той же час, забере життя. Подібна ситуація, не має можливого і логічного виходу. Тут немає порятунку і все це доведеться усвідомити за кілька секунд в момент того самого рішення.

Найдорожче життя в одній руці і сотні людей, неповинних, повних життя і таких незнайомих. Як проста людина, може зробити такий вибір і далі жити з ним. Фільм Міст (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Боббі Гарабедиан
В ролях: Володимир Яворські, Лінда Рыбова, Ладислав Ондрей, Естер Гейслерова, Бред Хеллер, Клара Иссова, Джон Лавакьелли, Хелена Гоудова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress