Фільм Мистецтво вечірки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня дуже молода і талановита дівчина, і щосили прагне реалізувати свої амбіції молода дівчина на ім’я Лана. Лана вже кілька років навчається в престижній школі мистецтв, і вважає себе досить перспективним початківцям фотографом. Дівчина щосили намагається проникнути в елітний світ мистецтва, де вона впевнена, що її чекає слава визнання і великий успіх. Однак незважаючи на всі її спроби пробитися в еліту, всі вогні терплять крах. І хоч Лана цілими днями безперервно відвідує модні фото студії та галереї, намагаючись налагодити контакт з потрібними людьми і всім показує свої роботи, вона розуміє що це все безуспішно.

Незважаючи на те що всі хвалять її роботи і бачать в ній потенціал, ніхто не хоче укладати з нею контракт і співпрацювати. В один прекрасний момент дівчина все таки розуміє, що їй підвернулася удача, незабаром одна з її кращих подруг буде влаштовувати вечірку на якій буде присутня вся еліта світового мистецтва. Вона обіцяє познайомити Лану з потрібними людьми, і дати рекомендації. Фільм Мистецтво вечірки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але на вечірці дівчина розуміє, що насправді ці всі люди будують із себе дуже важливих і владних осіб, нічого з себе не представляють. І тісно поспілкувавшись з ними в неформальній обстановці, вона розуміє що насправді вони їй не симпатичні, і вона не хоче мати з ними нічого спільного.

Режисер: Амос Познер
Актори: Рейчел Ніколс, Стів Гуттенберг, Лора Дрейфус, Шон Клайар, Скаут Тейлор-Комптон, Майкл Натансон, Кайл Дін Мессі, Джеремі Харріс, К. К. Могги, Санджит Де Сілва


загрузка...