Фільм Містеріум. Темрява в пляшці (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У даній кінострічці буде повествоваться захоплююча історія про дивну людину, і про його вчинки. В одному невеликому містечку, місцеві жителі знаходять на березі моря на перший погляд звичайну пляшку. Але відкривши її, вони побачили щось жахливе. Хлопці знайшли лист в цій пляшці, яке містило страшна звістка. Це послання писав якийсь психічно хвора людина. Чоловік почав свій лист про те, що він зробив безліч вбивств десять років тому і залишився безкарним. У цьому листі було розписано все в найдрібніших подробицях про те, як злочинець викрадав маленьких діток, а потім ґвалтував їх і жорстоко вбивав.

Це послання люди відправили в Копенгаген, де в терміновому порядку починають розглядати його. Цю справу доручають хорошого детектива Карлу Мірку, який працює завжди з помічником. Детектив відправляється в першу чергу до тих сімей, чиї діти були викрадені і вбиті, але перед головним героєм відкриється безліч непояснених фактів. Фільм Містеріум. Темрява в пляшці (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перший з них, чому ні один з батьків не подав заяву про те, що їх діти були викрадені? Це і належить з’ясувати правоохоронним органам. І, звичайно ж, найголовніше питання, навіщо вбивця написав цей лист визнання?

Режисер: Ганс Петтер Моланд
В ролях: Микола Лі Каас, Фарес Фарес, Підлогу Сверре Валхейм Хаген, Якоб Ульрік Ломанн, Amanda Collin, Джохэнн Луїз Шмідт, Якоб Офтебро, Сігне Анастассиа Маннів, Серен Пильмарк, Міхаель Броструп


загрузка...