Фільм Місто Бога (2002) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головними героями кримінального історії є кращі друзі Ракета і Дадінью. Перший з них прагне вести порядний спосіб життя і мріє стати професійним фотографом, а ось другий — вже встиг вбити кілька людей і має намір досягти успіху у бандитських колах. Сьогодні юний Дадінью керує бандою підлітків, які займаються тим, що торгують наркотиками. Хлопчина має не тільки владу, але і заробляє непогані гроші. А ще він усуває будь-кого, хто наважиться встати у нього на шляху. Адже молодий злочинець переконаний, що за наявності поблизу конкурентів, він ніколи не стане авторитетним наркоторговцем.

Проходить кілька років. Нарешті Ракета набуває перший фотоапарат. Невже його юнацька мрія втілиться в реальність. Що ж стосується його друга, то Дадінью в свої 18 років став самим нещадним і жорстоким розповсюджувачем наркотиків в Ріо-де-Жанейро. Сьогодні його лякаються всі злочинці міста, крім одного-розлюченого Мане Галінья. Адже молодий чоловік дав клятву суворого помститися авторитету за те, що той згвалтував його подругу.

І ось в один з днів Мане все ж виконує свою обіцянку і встає на стежку війни, запускаючи тим самим низку жорстоких, кривавих вбивств… Фільм Місто Бога (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фернанду Мейрелліш
Актори: Катя Лунд, Александр Родрігез, Леандро Фірміно, Фелліпе Хаагенсен, Дуглас Сільва, Джонатан Хаагенсен


загрузка...