Кримінальна картина, головний герой якої колишній працівник поліції Біллі. У статусі детектива він розслідує справи абсолютно будь-якого характеру і складності. Цього разу до нього за допомогою звертається сам мер Ніколас Хостетлер, який упевнений в невірності своєї дружини. На носі вибори, а гонка кандидатів вже в самому розпалі, і будь-який скандал такого пана може коштувати міру його робочого місця. Біллі береться простежити за дружиною Ніколаса. Підозри мера були не марні. Біллі досить легко і швидко вдається переконатися в цьому і добути докази порочної зв’язку дружини Ніколаса з іншим чоловіком.

Але що відбувається далі – абсолютний вир подій. І скандал з темою зради виявляється не найстрашнішим. Учасники даних подій замішані в смерті коханця і махінаціях з нерухомістю. Брехня, вбивства, інтриги супроводжують нелегке розслідування детектива Біллі. З цього моменту герой картини працює на терені приватного детективного бізнесу. Саме Біллі мер вирішив довірити складну справу, що стосується його дружини.

Міського правителя мучили підозри в зраді з боку його коханої. Тому перед Біллі було поставлено завдання з’ясувати, з ким і навіщо зустрічається дружина мера. Фільм Місто пороку (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аллен Хьюз
В ролях: Марк Уолберг, Рассел Кроу, Кетрін Зета-Джонс, Баррі Пеппер, Кайл Чандлер, Наталі Мартінез, Джеффрі Райт, Джастін Чемберс, Алона Тал, Джеймс Рэнсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress