Фільм Місячне сяйво (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія про важке дорослішання і складний характер підростаючого покоління. Широна не дуже пощастило. Він зі своїм м’яким характером росте в несприятливому районі провінційного міста. Не варто говорити, які жорсткі, а часом і жорстокі порядки панують в подібному середовищі. Підліток не вписувався в кримінальні закони кам’яних джунглів. Він був слабкого статури і не міг за себе постояти. Однолітки дражнили його, а старші хлопці іноді били. Друзів, які могли б за нього заступитися у бідолахи теж не виявилося. Зате у героя фільму «Місячне сяйво» були ще й проблеми вдома. Батько, як це часто буває в подібних сім’ях, давно пішов до іншої жінки.

Мати хлопчика часто закидає травичкою і просто годинами просиджувала на дивані. Вона перебивалася тимчасовими підробітками. Але життя змушувала її йти і на дрібні крадіжки. Часті проблеми з поліцією не додавали оптимізму хлопцеві. Він розумів, що таке існування не зможе тривати довго. Він або потрапить за грати, або взагалі залишиться лежати мертвим на вулиці після групової бійки. Чорношкірий дитина починає приймати правила безжальної гри. Він стає сильнішою з кожним днем. Якщо не чинити опір зовнішніх умов, то можна протягнути ноги від голоду або побоїв. Необхідно щось робити і шукати заробітки. Волею випадку він виявляється підібраний сім’єю Терези і Хуана. Вони взяли на виховання бродягу. Але нові знайомі промишляють торгівлею наркотиками і поступово втягують Широна в цю справу. У новій школі його починають задирати, але тут він знаходить підтримку в особі однокласника Кевіна.

Юний боксер раптово переймається симпатією до новачка і бере його під своє крило. Починається довгий шлях становлення особистості і боротьби за місце під сонцем в цій суворій життя, яка не терпить слабких і прихильна до хоробрих. Фільм Місячне сяйво (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Баррі Дженкінс
Актори: Махершала Алі, Шарифф Ерп, Дун Сендерсон, Алекс Р. Хибберт, Жанель Моне, Наомі Харріс, Джейден Пайнер, Херман ‘Кахеей МакГлаун, Камал Ані-Беллоу, Кеоми Гівенс


загрузка...