«Миттєвості Нью-Йорка» — забавна американська комедія 2004 року. У центрі сюжету — сестри-близнюки по іменах Джейн і Рокси. Хоч дівчата і практично однакові зовні, всередині вони зовсім різні. Роксі — відчайдушна, амбітна, смілива і розкута. Вона зовсім не думає про навчання, набагато більше її цікавлять її особисті справи. Роксі часто пропускає заняття і проводить багато часу, репетируючи різні треки. Її мрія — кар’єра зірки в популярній групі, до цього дівчина і прагне, намагаючись розвивати всі свої музичні навички.

Джейн з головою занурена в навчання, вона неймовірно близька до вступу в Оксфорд, потрібно лише здати ще кілька тестів. Джейн впевнена в собі, кмітливість і серйозна. Але і їй доводиться якось зробити авантюру… Роксі вирішується на далеку подорож, і Джейн доводиться підтримати сестру і поїхати з нею. Фільм Миттєвості Нью-Йорка (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Удвох вони мчать з Лонг-Айленда в приголомшливий і ніколи не сплячого Нью-Йорк, адже саме в Нью-Йорку будуть проходити зйомки кліпу улюбленої групи Роксі, а дівчина шалено хоче взяти участь у знімальному процесі. Але шлях сестер буде повний пригод і запам’ятається їм назавжди!

Режисер: Денні Гордон
В ролях: Ешлі Олсен, Мері-Кейт Олсен, Юджин Леві, Енді Ріхтер, Райлі Сміт, Джаред Падалекі, Дрю Пински, Даррел Хеммонд, Андреа Мартін, Аланна Онг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress