загрузка...


​​​​Перебуваючи високо в горах, в своєму заміському будинку відомий письменник Пол Шелдон вирішує оговтатися в місто, щоб передати своєму видавцеві рукопис свого останнього роману. Однак по дорозі він потрапить в аварію, прокинувшись Підлогу розуміє, що він дуже сильно постраждав і його обидві ноги зламані. Але його рятує незрозуміло звідки тут взялася жінка. Вона називає себе Енні Вілкс, і повідомляє що у нього зламані обидві ноги, і множинні розриви м’язів стегна. Жінка забирає його в свій будинок, самотньо стоїть в безлюдній глушині неподалік. Енні зізнається письменнику, що вона одна з найвідданіших його шанувальників, яка прочитала всі його книги.

Вона повідомляє йому, що поки дороги не розчистять вона буде піклуватися про нього, а після відправить його в госпіталь. По початку все йде добре вона оточує письменника справжньою турботою і любов’ю, постійно доглядає за ним, голить йому обличчя і готує вечерю. Однак з часом Пол зауважує, що його рятівниця трохи не в собі, йому стає відомо що вона потайки стежила за ним багато років. А після того як вона дізнається що він, в останній книзі вбив головну героїню свого роману, вона закочує йому справжній скандал.

Чоловік просить зателефонувати в місто його агенту, щоб та забрала його з цього будинку, проте Енні каже що вона його дуже любить, і він залишиться з нею жити назавжди. Фільм Мізері (1990) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роб Райнер
В ролях: Річард Фарнсуорт, Уенді Бауерс, Джун Крістофер, Кеті Бейтс, Джеймс Каан, Френсіс Стернхейген, Лорен Беколл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress