Фільм Між ангелом і бісом (1995) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Франсуа Мариньяк давно зайнявся легальним бізнесом. Колишній шахрай змінив ім’я і став власником паризького кабаре, Карко. Але раптовий телефонний дзвінок старого подільника з Гонконгу змушує героя летіти до Азії. Вмираючий друг попросив француза про послугу: доставити його маленького сина Бао у Брюссель до матері-китаянці. Разом з дитиною має бути 15 мільйонів доларів, 20% з яких призначені власнику кабаре. Після зустрічі з хлопчиком і представниками гонконгської мафії Карко домовляється з католицьким священиком, прямують до Парижа в компанії підлітків, про те, що батько Торен візьме з собою Бао.

Карко вважає, що перетнути кордон окремо буде більш безпечно, але переслідування гангстерів і пачка анонімних банківських чеків в кишені змушують авантюриста теж приєднатися до кюре і його вихованцям. Батько Торен і шахрай обидва виявляються залученими в історію з грошима і дитиною.

Карко і його антипод розриваються між ангелом і бісом: священик пробуджує в новому знайомому совість, а сам відчуває диявольські спокуси. Фільм Між ангелом і бісом (1995) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жан-Марі Пуаре
В ролях: Жерар Депардьє, Крістіан Клавье, Єва Грімальді, Лоран Жандрон, Ів Ранье, Олександр Эксимо


загрузка...