Елізабет Мастерсон відповідальний і активний доктор, завжди поспішає до своїх пацієнтів на допомогу, привітна, чуйна і добра до всіх. Вона готова проводити в клініці весь час, щоб домогтися підвищення. Сестра вирішує влаштувати особисте життя молодою і привабливою Елізабет. Для цього затіває знайомство з гарним хлопцем. Сумніваючись в успіху, дівчина погоджується на експеримент побачення наосліп. Втомлена і вымотанная сівши за кермо не може впоратися з керуванням. Втративши контроль над автомобілем, потрапляє в серйозну аварію. Результатом стає кома. Вдівець Девід шукає новий дім.

Як досвідчений архітектор він знає толк в хороших будинках, тому не може підібрати собі краще житло. Нарешті, зупинивши свій вибір на черговому реченні, оселяється в квартиру з неуживчивой господинею. Незадоволена сусідством примарна дівчина намагається позбутися від незваного гостя. Привид випробовує терпіння, граючи на нервах чоловіки. Девіду нічого не залишається, як звернутися до священика, потім до чаклуна і всім магічним атрибутів.

Випробувавши всі можливі кошти і не знайшовши спокою, йому приходить в голову думка з’ясувати, хто така Елізабет і чому вона бешкетує. Фільм Між небом і землею (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Уотерс
В ролях: Різ Візерспун, Марк Руффало, Донал Лог, Діна Спайби, Бен Шенкман, Джон Хідер, Івана Мілічевич, Розалінд Чао, Керолайн Аарон, Рон Кэнада

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress