Фільм Між рядами (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Між рядами онлайн розповідає історію про звичайного хлопця. Одного разу до сором’язливого молодій людині на ім’я Крістіан приходить розуміння того, що він проживає життя не так, не так він собі уявляв своє світле майбутнє, але чи не пізно все виправити? Що йому потрібно зробити, щоб увійти в колію і знайти своє справжнє призначення і які кістяки зберігаються в шафі скромного юнака? Не знайшовши нічого кращого, Крістіан, побачивши на рекламному щиті оголошення, в якому йшлося про вакансії складського працівника, вирішується спробувати себе в новій сфері.

На наступний день він стає щасливим володарем синього халата, іменного бейджика і автонавантажувача, з яким як показала практика не так то просто звертатися. Недосвідчений новачок відразу ж привертає увагу старших працівників, які планують гарненько пожартувати над нічого не підозрюють хлопчиною. Але чоловік на ім’я Бруно, вже давно працює у відділі напоїв вирішує взяти Крістіана під свою опіку і навчити азам роботи у величезному молле.

Все, що герой день у день бачить-це нескінченні стелажі з продукцією і вірний автонавантажувач, з яким, завдяки новому наставнику, Крістіан став справлятися набагато швидше. Фільм Між рядами (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томас Штубер
Актори: Сандра Хюллер, Франц Роговський, Петер Курт, Хеннінг Пекер, Рамона Кюнце-Лібнов, Матіас Бреннер, Герди Цинтія, Клеменс Мейер, Андреас Леупольд, Майкл Спехтом


загрузка...