В центрі уваги знаходиться двадцятивосьмирічний чоловік на ім’я Михайло, який проживає в Німеччині. Він довгий час ніяк не можу зрозуміти, яким йому стати людиною, щоб допомагати оточуючим людям. Однак незабаром він вирішив стати юристом і пізніше став успішним фахівцем. Він швидко знайшов спільну мову зі своїм начальником на ім’я Франц. Виявилося, що вони навіть дуже схожі між собою, що і стало причиною того, що незабаром колеги стали справжніми друзями. Життя йшло своєю чергою, але одного разу вранці головний герой зіткнувся лицем до лиця зі своїм минулим.

Це стало настільки несподівано, що спочатку він намагався всіляко заперечувати цей факт. Справа в тому, що до нього з Польщі приїхав рідний батько, з яким Міхал ніколи не міг знайти спільну мову. Тепер чоловікові доводиться переходити на польську мову, щоб спілкуватися зі своїм отцем Станіславом, який вторгся в його життя досить несподівано. Батько є останньою людиною, який пов’язує головного героя з рідною країною. Так вийшло, що багато років тому Михайло покинув Польщу, і з тих часів він про неї навіть не згадував. Фільм Між слів 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чоловікам доводиться проводити разом ці вихідні, які стають для них вельми напруженими. Ця зустріч залишає на душі головного героя величезний емоційний відбиток, адже він з усіх сил намагався забути про своє минуле, а воно все одно його дістала.

Режисер: Урсула Антоняк
В ролях: Анджей Хыра, Якуб Гершал, Крістіан Лебер, Мартін Ісса, Джустіна Василевска, Меттью Бертон

загрузка...