загрузка...


Люсі – вельми неординарна особистість, що володіє жорстким характером і дивовижною наполегливістю, що дозволяє практично завжди добиватися поставлених цілей. Вона володіє багатосторонніми знаннями і поглядами широкими на навколишню дійсність. Зараз вона відвідує численні мітинги, на яких вона люто скасування вимагає смертної кари. Вона добивається справедливості, переконана в праві будь-якої людини отримати останній шанс на виправлення, переосмислення колишніх цінностей. Подібна позиція енергійної молодої особи не зрозуміла багатьом співгромадянам, які бажають усунути з соціуму небезпечних злочинців.

Одного разу Люсі знайомиться на черговому зборі однодумців з чарівною Мерсі, батька якої звинувачують у скоєнні жахливого злочину. Дівчина переконана, що рідна людина не здатна на подібний вчинок, тому теж бажає скасування смертного вироку. Нові знайомі стають близькими подругами, виявивши безліч спільних інтересів. Поступово дружні взаємини змінюються пристрастю. Фільм Мої дні з Мерсі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Їм вже мало спільних бесід на актуальні теми, вони потребу відчувають у фізичній близькості. Одностатевим коханкам доведеться приховувати від оточуючих свій роман, щоб небажаних уникнути проблем.

Режисер: Талі Шалом-Езер
В ролях: Еллен Пейдж, Кейт Мара, Еліас Котеас, Емі Саймец, Брайан Джераті, Бо Напп, Тоня Пинкинс, Джейк Робінсон, Чарлі Шотуелл, Джордан Тровиллион

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress