Фільм Мобі Дік (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Захоплююча багатосерійна стрічка, наповнена неймовірними морськими пригодами «Мобі Дік», розповідає про американського хлопця, не мыслящем своє життя без пригод. Ізмаїл з самого дитинства не міг сидіти на місці, його завжди тягнуло вивчати незвідане, і навіть якщо пригода було небезпечним для життя, це не могло спинити хлопця. У пошуках чергової порції адреналіну, головний герой кінокартини потрапляє на китобійне судно. Команда відправляється на чергове полювання, що не могло не зацікавити Ізмаїла.

Вже, будучи на борту, хлопець дізнається, що капітан судна давно одержимий божевільною ідеєю, підстрелити величезного білого кита, на прізвисько Мобі Дік. Ця, немислимих розмірів чудовисько, вже багато років наводить страх на місцевих мореплавців, щорічно знищуючи по кілька судів. Моряки давно прозвали кита морським чудовиськом, але небезпека не зупиняла капітана, він готовий ризикнути всім заради здійснення свого шаленого бажання. Фільм Мобі Дік (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер хлопець в команді божевільного, і це пригода дійсно може виявитися останнім в його житті, адже противник дуже сильний, і вони знаходяться на його території. Чи зуміє капітан корабля здійснити свою мрію, або з цього походу ніхто не повернеться?

Режисер: Майк Баркер
В ролях: Вільям Херт, Ітан Хоук, Чарлі Кокс, Едді Марсан, Джилліан Андерсон, Біллі Бойд, Рауль Трухильо, Деніел С. Гордон, Джеймс Гілберт, Меттью Лемке


загрузка...