Фільм Мое перше весілля (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету молода дівчина по імені Ванесса, дуже скоро дівчина повинна вийти заміж за свого хлопця по імені Андре, багатого юриста з яким вона зустрічається вже кілька років, і який дуже сильно подобається її батькам. Однак сама Ванесса, не впевнена чи любить вона Андре, він здається їй занадто правильним, нудним і нудним. До того ж Ванесса насправді далеко не однолюб, вона поки ще не зустріла хлопця якого змогла б полюбити раз і назавжди. І вже за кілька днів до весілля, вона веде себе зовсім не так, як належало б вести себе дівчині яка незабаром вийде заміж.

Замість того щоб відпочивати з подругами, пити вино і вдаватися у спогади, згадуючи життя до заміжжя, Ванесса пускається у всі тяжкі. Вона починає гуляти по нічному місту, заходити в перший-ліпший нічний клуб, і задивлятися на красивих чоловіків бажаючи провести з ними ніч. Однак розуміючи, що так робити не можна, і бажаючи позбутися від гріховних думок вона вирішує зайти висповідатися, в ліпшу їй на шляху католицьку церкву. Однак замість священика вона починає сповідатися, і розповідати про своїх пристрасних думках і бажаннях хлопцеві на ім’я Нік, брата священика прийшов в церкву в гості. Вислухавши Ванессу Нік починає згоряти бажанням познайомитися з нею ближче, і побачивши її відразу ж закохується.

Він вирішує приміряти на себе роль священика, і одягнувши на себе рясу брата, вирішує зробити все, щоб завоювати дівчину і зруйнувати її весілля. Фільм Мое перше весілля 2006 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лорен Фирод
В ролях: Рейчел Лі Кук, Кенні Дауті, Підлогу Хопкінс, Тоні Робиноу, Валері Махаффей, Карвер Керолайн


загрузка...