Напевно багато хлопчаків мріяли про спортивну кар’єру і славу, та ось тільки у більшості з них це тільки мріями і обмежилося. Але є й ті, хто зважився виконати свою мрію до кінця і почати рухатися до її виконання. Головним героєм фільму виступає молода людина на ім’я Віктор Строєв, який вирішив пов’язати своє життя з боксом, він багато років наполегливо тренувався, щоб домогтися бажаного результату і розвинув феноменальну швидкість і силу удару його прозвали «кам’яні кулаки».

Сам хлопець безмірно радий своїм досягненням, тим більше що він незабаром може досягти абсолютної чемпіонства і його відокремлює всього один бій, який він з повною упевненістю повинен виграти. У нього і думки не виникне про те, що йому може що-небудь перешкодити. Як би те ні було, за кілька днів до поєдинку він потрапляє в жахливу автокатастрофу, в результаті чого виходить безліч травм і каліцтв, які повинні були вбити його, але героєві вдається вижити, однак про свою спортивну кар’єру йому доведеться назавжди забути, що для нього справжня трагедія.

Правда незабаром йому доведеться забути про всі ризики і попередження лікарів, щоб знову вийти на ринг і здобути омріяну перемогу, можливо навіть останню. Фільм Молот (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нурбек Эген
В ролях: Олексій Чадов, Антон Шагін, Оксана Акіньшина, Сергій Чирков, Ігор Скляр, Євген Євдокимов, Олег Посполітак, Олександр Сімкін, Микита Панфілов, Дмитро Пеньків

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress