Фільм Монга (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тайбей столиця провінції Тайвань Китайської Народної Республіки. Місто поділене на території, які контролюються різними кримінальними угрупованнями, а корумпована поліція не звертає увагу на дії банд. П’ятеро молодих хлопців, зовсім ще юнаків, які приймають рішення вступити в одну з банд, які контролюють їх рідний район Монгу. Їх рішення продиктоване бажанням захиститися від безкарних нападів представників інших банд. Після невеликого обряду посвячення вони стають повноправними членами угруповання і можуть безкарно вершити долі своїх одноліток.

Але це рішення раз і назавжди здатне змінити їх життя, адже з гангстерського світу немає шляху назад. Тим часом кілька найбільших угрупувань міста об’єднують свої зусилля, прагнучи відвоювати територію у банди, в яку вступили хлопчаки. А поки вони просто насолоджуються своїм новим статусом, навіть не підозрюючи, що скоро почнеться справжня війна за території. Фільм Монга (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Війна, яка може стати для них останньою, війна в якій їм доведеться вбивати, щоб не бути вбитими. Чи витримає їх юна психіка — це випробування чи може вони помруть ще до усвідомлення того, що відбувається?

Режисер: Доцзэ Ню
В ролях: Етан Жуань, Марк Чао, Чжу-Лун Ма, Чіа-ень Ко, Ридиан Он, Jason Wang, Емерсон Цай, Тен-Хю Хуан, Хань Дайн Чен, Фенг Сінг


загрузка...