Сюжет захоплюючої кінострічки переносить нас в Нью-Йорк. Простий чорношкірий хлопець відправляється на прогулянку по рідному району. Незабаром він попадається на очі кільком поліцейським. За фатальним збігом обставин афроамериканець стає жертвою свавілля правоохоронців. Один з випадкових перехожих записує даний інцидент на відео. Свідок опиняється перед дуже складним моральним вибором. З одного боку, він може віддати плівку в потрібні руки для того, щоб восторжествувала справедливість. Однак молода людина не хоче вплутуватися в цю гру, адже він не горить бажанням ризикувати власною свободою.

Протягом найближчих годин йому належить відповісти на питання, де немає однозначно правильного варіанту. Але зняв на відео свавілля копів чоловік – аж ніяк не єдиний, хто замішаний в цій неприємній історії. Талановитий бейсболіст також своїми очима бачив, як один з охоронців закону розстріляв ні в чому невинного юнака. Тепер спортсмен має намір домогтися правди за всяку ціну, щоб дана справа не спустили на гальмах. Фільм Монстри і люди (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він розуміє, що таке рішення згодом може вийти йому боком. Однак чесний хлопець не збирається йти на угоду з власною совістю. Між тим помилково вбив громадянина офіцер ніяк не може забути той нещасливий день.

Режисер: Рейнальдо Маркус Грін
В ролях: Chanté Adams, Джузеппе Ардиззоне, Ніколь Бахарі, Кара Буоно, Дж. В. Кортес, Енджел Куріель, Michael Durodola, Samel Edwards, Кассандра Фріман, Josiah Gabriel

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress