Сюжет швейцарської фентезійної драми режисера Лізи Брюльманн «Море зводить з розуму» (Blue My Mind) розгортається навколо п’ятнадцятирічної дівчинки на ім’я Мія, яка переживає дивовижне і чудове перетворення. Ще зовсім недавно дівчинка мало чим відрізнялася від своїх одноліток. Вона жила звичайним, спокійним і нічим особливо не примітним життям. Але в якийсь момент Мія почала переживати стрімкі метаморфози, що поставило все її життя під сумнів. Одного разу тіло героїні почало істотно змінюватися, що стало для неї справжньою несподіванка.

Дівчина всіма силами прагнула уповільнити цей процес, адже їй не подобалося, що з нею відбувається. Ось тільки зробити це виявилося зовсім непросто. Тому У Мії не залишилося іншого виходу, крім як змиритися зі змінами і усвідомити, що природу не перемогти. Зміни, що відбуваються з її тілом, настільки незвичайні, що дівчина не наважується розповісти кому-небудь, попросити допомоги. Вона сама намагається зупинити те, що відбувається, але розуміє, що зробити це неможливо, скоро вона не зможе приховувати те, що відбувається.

А відбувається страшне, — ноги дівчини змінюють колір, покриваються лускою… Що відбувається? Вона хвора? Або їй належить незабаром перетворитися на рибу? Або в русалку? Фільм Море зводить з розуму (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ліза Брюльманн
В ролях: Місяць Усклер, Зое Пастель Холтуйзен, Регула Граувилер, Яель Мейер, Георг Шарегг, Лу Хальтиннер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress