Фільм Морфій (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Йшов 1917 рік, в країні відбуваються одне потрясіння за іншим, багато хто просто не знають, як їм жити і що робити, всі захоплені політичними змінами, але політика не цікавить головного героя фільму — Михайла Полякова. Молодий чоловік тільки що закінчив медичний університет і тепер його турбує тільки майбутня кар’єра. Михайло отримує призначення в лікарню у невеликому повітовому містечку. Поляков намагається вести себе незалежно, але найчастіше йому просто не вистачає досвіду для лікування людей і він змушений постійно звертатися до підручників, які прихопив із собою, але крім цього йому необхідно знайти спільну мову зі своїми пацієнтами, які ще не дуже довіряють молодому доктору.

Одного разу під час прийому пацієнта, у якого, за всіма ознаками, була дифтерія, Михайлу здалося, що він міг інфікуватися. Михайло просить свою медсестру зробити йому щеплення, а так як вакцина виявилася дуже болючою йому і зробили укол морфіну. Це і стало початком проблеми — після того, як він спробував морфін Михайло вирішує вдатися до його допомоги та у стресових ситуаціях, яких у нього вистачає. Фільм Морфій 2008 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Як лікар, він розуміє, що цього робити не можна, що звикання настає дуже швидко, але він утішає себе тим, що йому це не загрожує, що він у будь-яку хвилину може це припинити, адже він сам медик і знає коли зупинитися. Як же він помиляється від такої залежності не захищає ні професія, ні розум ні ум.

Режисер: Олексій Балабанов
В ролях: Леонід Бічевін, Інгеборга Дапкунайте, Світлана Письмиченко, Андрій Панін, Сергій Гармаш, Олексій Полуян, Валерій Зайцев, Олександр Мосін, Ірина Ракшина, Данило Шигапов


загрузка...