Фільм Морська зірка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Обрі недавно втратила близького друга і не хоче миритися з даними обставинами, важко переживаючи смерть дорогої людини, що насичує змістом подальше існування. Після його передчасного відходу пропало бажання рухатися далі, продовжувати нормальне життя, яка позбулася фарб, перетворившись на безглузду, безбарвну рутину. Душевні терзання не дозволяють заспокоїтися, прийняти факт відсутності вірного товариша, який покинув назавжди цей світ. На тлі побутових проблем молодої особи на планеті відбуваються катастрофічні події, що загрожують загибеллю цивілізації.

На Землю здійснили віроломне вторгнення агресивно налаштовані представники інопланетного світу. Вони стрімко атакували землян і знищили населення, не підготовлене до нерівному протистояння. В результаті Обрі випадково виживає, стаючи єдиною врятувався від загибелі землянкою. У будинку померлого друга вона виявляє аудіокасети, що містять записи, які роз’яснюють, які маніпуляції необхідно здійснити, щоб захистити людство від загрози зникнення.

Дівчина починає прослуховувати замітки, поки нещадні монстри невблаганно наближаються до місця, де вона влаштувалася. Фільм Морська зірка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ел Уайт
В ролях: Еліас Бретт, Matthew Thomas Brown, Регіна Сальдивар, Таро Ісіда, Наталі Мітчелл, Шеннон Холландер, Андреас Віганд, Христина Мастерсон, Eric Beecroft, Вірджинія Гарднер


загрузка...