Кінострічка «Морверн Каллар» — історія простої дівчини по імені Морверн Каллар. Вона народилася і все життя провела в невеликому шотландському містечку, недалеко від морського берега. Морверн займає скромну посаду продавця у місцевому супермаркеті. Також вона зустрічається з кілька ексцентричним молодим письменником. Одного разу її коханий здійснює самогубство, залишивши Морверн записку й гроші на власний похорон. Дівчина вирішує використовувати його смерть на свою користь. Насамперед, на залишені гроші вона купує два авіаквитка на Ібіцу – для себе і своєї кращої подруги.

Також вона забирає останній роман свого хлопця, який він закінчив за кілька днів до сумного інциденту. Морверн вирішує опублікувати його, тільки під своїм ім’ям. Отже, дівчина покидає Шотландію і вирушає у невелике турне по світу. Фільм Морверн Каллар (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Під час цієї подорожі Морверн по-новому відкриє не тільки навколишній світ, але й саму себе. По поверненню додому вона зрозуміє справжню цінність таких понять, як любов, свобода, спогади, горе і бажання.

Режисер: Лінн Ремсі
В ролях: Саманта Мортон, Кетлін МакДермотт, Підлогу Попплуелл, Рубі Мілтон, Доллі Уеллс, Ден Кадан, Керолін Колдер, Рейф Патрік Берчелл, Стефен Ф. Кардвэлл, Брайан Дік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress