Олександр – звичайний молодий хлопець. Він працює і живе в Москві. Кожен його день наповнений суєтою і турботами. Все, про що мріє головний герой – це всього лише один день відпочинку без зустрічей, переговорів і безглуздих завдань. І ось доля чує його поклик. Нарешті, він отримує свій вихідний. Саша вже придумав, що буде робити. Але, як завжди, його планам не вдасться збутися. Почнемо з того, що його клієнти просто несамовито хочуть зустрітися з ним. Після дівчина Олександра виявляє своє бажання провести з ним час. Як? Вона хоче, щоб чоловік взяв участь з нею в шопінг.

Але навіть це не кінець списку справ. Далі Олександру дзвонить колишній однокласник. Той повідомляє про те, що скоро приїжджає в столицю і хоче з ним зустрітися. Однак навіть ця подія не стане завершальним. З’ясовується, що одна з клієнток головного героя шалено в нього закохана. Тепер вона люто вимагає зустрічі, щоб «обговорити» деякі питання. В такому балагані Олександр не знає за що взятися. Справ вище даху, а він так мріяв про те, що проведе день у тиші та спокої. Фільм Москва, я терплю тебе (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопець відчайдушно намагається впоратися з усіма справами. Але все руйнується. Суєта і вічна поспіх вибивають хлопці з колії. Після такого насиченого дня у хлопця буде над чим подумати.

Режисер: Сергій Аксьонов
В ролях: Ілля Єрмолов, Євген Морозов, Микола Орловський, Ліна Шишова, Марина Забєліна, Євген Волоцький, Денис Шведов, Ольга Аксьонова, Дмитро Супонін, Уляна Урванцева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress