Фільм Моя чужа дитина (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Якщо дівчина розчаровується в любові, то вона мріє тільки про одне — про дитину. Так і героїня фільму «Моя чужа дитина» — Даша, хоче народити собі дитину. Але чому вона не хоче вийти заміж і народити від коханої людини? А справа в тому, що вона виросла не в повній сім’ї, та й сама полюбила, але не йшла щастя, молодий чоловік її кинув в найвідповідальніший момент. При розставанні головна героїня була вагітна, але від пережитих потрясінь вона втрачає дитину.

Але як же народити собі дитину? Чи не підеш же на вулицю і не попросиш першого зустрічного зробити спільно малюка. Тому Даша вирішує завести дитину від донора. Але ця процедура коштує чимало грошей, яких у неї немає, тому що вона працює нянею в одній забезпеченій сім’ї. Вона виховує чудесного 3-х річного малюка Микиту. Якщо Даша буде працювати все життя, вона не зможе оплатити собі цю дорогу операцію. У Даші є найкраща подруга Ніна, яка пропонує їй вихід із ситуації: знайти її колишнього нареченого Єгора, розповісти про те, що у нього росте син і йому потрібна фінансова допомога, так як він не знає, що у Даші трапився викидень. Але у героїні немає дитини, на що подруга пропонує їй виставити свого вихованця — сином Єгора. Даша сумнівається, чи варто їй йти на обман, але Ніна вирішує все за неї і знаходить її колишнього хлопця і розповідає йому вигадану раніше історію. Подруги думали, що Єгор просто відкупиться від малюка і все, але прорахувалися. Молода людина починає спілкуватися і з Дашею і з їх «сином».

Поступово він прив’язується до них обох, і намагається проводити з ними якомога більше свого часу, але що буде далі? Скільки часу зможе Даша приховувати правду? Чи пробачить їй Єгор обман, і чи зможуть вони почати все спочатку? Фільм Моя чужа дитина (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Красавін
Актори: Люба Баханкова, Михайло Пшеничний, Зоя Антонова, Березня Голубєва, Віталій Новиков


загрузка...