Фільм Мрії, яких у мене ніколи не було (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматичний фільм заснований на реальних подіях під назвою «Мрії, яких у мене ніколи не було» веде мову про приреченою сім’ї, яка тримає у себе в заручниках нещасну дівчину-підлітка. Одного разу дівчинка зблизилася з помічником садівника. Завдяки цій дружбі вони змогли пережити негаразди від ізоляції, а потім і зовсім налаштувалися на втечу з цього проклятого богом місця. Багата сімейка утримує в ув’язненні дівчину-підлітка. Вона зближується з помічником садівника, який приїхав з Мексики. Дружні стосунки допомагають їм перенести негаразди, ізоляцію від світу і надихає їх на втечу.

У свій час дівчинка-підліток виявилася полонянкою в будинку досить заможної родини, і героїня розуміє, що їй нікуди не дітися з цього будинку, тому що родина зробить все, щоб вона була їх власністю. У будинку працює садівник, який є незаконним іммігрантом з Мексики, і хоч хлопець дружить з полонянкою, але допомогти їй також не в змозі, тому що потрапить у в’язницю за незаконне перебування в чужій країні.

Однак герої картини постійно розмовляють на різні теми і насолоджуються своїми мріями, тому що крім фантазій у них нічого немає в цьому житті, і мрії хоч якось їх рятують. Фільм Мрії, яких у мене ніколи не було (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Іяд Хаджджадж, Махмуд Камел
Актори: Малкольм Макдауелл, Іяд Хаджджадж, Робін Гівенс, Fidelia Grace, Мануель Доменеч


загрузка...