загрузка...


На початку року на екрани вийде рімейк відомого в 2008 році фільму жахів «Мучениці». Любителі глибоких психологічних трилерів будуть в захваті, так як історія виявиться з продовженням. Фінал оригінального фільму залишив багато загадок. Творці кінострічки, режисери Кевін і Майкл Гейтс дають відповіді на мучать питання в своєму новому душераздирающем фільмі. Історія маленької Люсі воістину ужасающа. Зникла рік тому дівчинка знайдена в стані шоку, вона виснажена і жорстоко змучена. Хто піддавав немислимим тортурам крихітну дівчинку? Ніхто не може дати відповідь.

Її підсвідомість закрилося від болю, стерши з пам’яті спогади про мучителях і пережитих кошмарах і залишивши лише панічний страх. Цей страх переслідує Люсі все життя. І ось через десятиліття, дівчина намагається розібратися в подіях, перевернули її життя. Разом з подругою вона повертається на місце свого вічного кошмару, де відбувається щось куди більш жахливе, ніж вона могла припустити. Фільм Мучениці (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Фільм дуже глибокий і філософський, змушує відкрити очі і по-іншому поглянути на події в світі. Дуже важкий для сприйняття, проте він заслуговує уваги. Вразливим особам дивитися не рекомендується.

Режисер: Кевін Гетц
В ролях: Тройэн Евері Беллісаріо, Кейтлін Кармайкл, Кейт Бертон, Бейлі Ноубл, Тобі Хасс, Лексі ДиБенедетто, Тейлор Джон Сміт, Діана Хоппер, Блейк Роббінс, Пітер Майкл Гец

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress