загрузка...


Мулан-молода китаянка, наділена неймовірною відвагою і відданістю рідній землі. Батько, який домігся всього самостійно, без сторонньої підтримки, виховував дочку в особливих умовах. Вона виросла дуже сміливою, що володіє нетрадиційним мисленням, що дозволяє продумувати свої дії наперед, складаючи хитромудру стратегію, незмінно приводить до позитивного результату. Спосіб життя юної особи кардинально відрізняється від безтурботного існування ровесниць, він наповнений всілякими труднощами, які вимагають постійної зосередженості. Дівчина не скаржиться на сформовану подібним чином долю.

Мулан цілком задоволена своїм життям, складається з ризикованих пригод, в яких доводиться постійно проявляти цілеспрямованість і навички неперевершеного стрілка. Її всюди супроводжує незвичайний помічник-справжній дракон, відданий безмірно своїй господині. Зараз відважна дівчина збирається стати солдатом, щоб захищати країну від віроломних загарбників. Однак їй доведеться прикинутися чоловіком, оскільки жінок не беруть у військовослужбовці.

Здійснити неординарний план їй допомагають друзі. Попереду юну особу очікують героїчні битви, що дозволяють стати найбільшим воїном. Фільм Мулан (2020) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нікі Карі
В ролях: Лю Ифэй, Джейсон Скотт Лі, Донні Йен, Гун Лі, Джет Лі, Розалінд Чао, Йосон Ан, Ма Ци, Уткарш Амбудкар, Доа Моа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress